Nowoczesne firany w kolorze, czyli jak ożywić wnętrze

Jeśli uda się do wnętrza wprowadzić jakieś stylowe dodatki można oczekiwać, że będzie się ono doskonale prezentować. Ciekawym rozwiązaniem są różnego rodzaju wzorzyste dodatki na okna. Rolety Rzymskie, zasłony czy firany to element szczególny, jeśli chodzi o dekorację wnętrza. Nie ma znaczenia do jakiego pomieszczenia szukamy firan czy zasłon zawsze trzeba o nie dobrze zadbać,… Czytaj dalej Nowoczesne firany w kolorze, czyli jak ożywić wnętrze

Jak wzbogacić swoje okna dodatkami?

Okna z pewnością mogą być zaliczone do najważniejszych elementów każdego pomieszczenia – w większości przypadków należą do pierwszych rzeczy, na jakie zwracamy uwagę po wejściu do danego wnętrza. Z tego też powodu pod żadnym pozorem nie wolno nam ich zaniedbywać w czasie aranżowania swojego mieszkania, tym bardziej, że dysponujemy obecnie bardzo szerokimi możliwościami jeśli chodzi… Czytaj dalej Jak wzbogacić swoje okna dodatkami?

jak efektownie przymocować zasłony i firany?

Jeśli decydujemy się na montowanie firanek i zasłon w pomieszczeniach można od razu zdecydować się jakie upięcie można zastosować. Możliwości jest bardzo wiele, tak że firany będą wyglądać bardzo ładnie w oknach. Również nie każdy sposób mocowania pasuje do konkretnych firanek czy też zasłon. Możecie przeczytać nasze porady co do montowania zasłon lub firanek. Tkaniny… Czytaj dalej jak efektownie przymocować zasłony i firany?

Co warto wiedzieć o roletach rzymskich?

Rolety rzymskie zdobyły sobie w Polsce ogromną popularność, nie można przy tym nie zgodzić się, że popularność ta dla nikogo nie powinna być zaskoczeniem. Mamy w ich przypadku do czynienia z wyjątkowym połączeniem dekoracyjnych zasłon, które jednak charakteryzują się funkcjonalnością przypisywaną przede wszystkim prostym roletom. Choć jednak nie możemy zakwestionować ich zalet, nadal zdarza się… Czytaj dalej Co warto wiedzieć o roletach rzymskich?