Szafki na buty z siedziskiem potrzebna w każdym hollu

Wysoka szafka na buty

Funkcjonalne szafki na buty z siedziskiem mogą być elementem wyposażenia przedpokoju, holu lub korytarza. Wyroby te umożliwiają przechowywanie butów i ułatwiają jego zakładanie oraz zdejmowanie.

Zaprojektowane z dbałością o każdy, nawet najmniejszy detal, szafki na buty z siedziskiem to wyroby, które można dopasować do metrażu posiadanego przedpokoju, holu bądź też korytarza. Produkty te mogą znaleźć się, zarówno w przestrzeni mieszkalnej, jak i w biurowej. Podstawową zaletą, którą posiadają rekomendowane przez nasz sklep internetowy szafki na buty z siedziskiem, jest możliwość przechowywania w ich wnętrzu obuwia, w taki sposób, aby nie znajdowało się ono na zewnątrz. Dzięki temu można zabezpieczyć je przed kurzem czy uszkodzeniami mechanicznymi. Szafki na buty z siedziskiem z naszego sklepu internetowego posiadają wygodne miejsce, na którym można się usadowić w celu założenia lub szybkiego zdjęcia noszonego obuwia.

Szafki na buty z siedziskiem – komfortowe i trwałe wyroby meblarskie

Biała szafka na buty z siedziskiem 100cm GAMA
Biała szafka na buty z siedziskiem 100cm GAMA 02

Oryginalnie wyglądające szafki na buty z siedziskiem to produkty najlepszych marek, co stanowi potwierdzenie ich wysokiej jakości, jak również odporności na działanie wielu niekorzystnych czynników zewnętrznych. Wyroby te można dopasować do aranżacji danego pomieszczenia. Proponowane przez nas szafki na buty z siedziskiem mogą posiadać uchwyty standardowe, krawędziowe lub typu Tipon Blum, jak również nóżki wykonane z aluminium lub też pokryte proszkowo farbą w kolorze czarnym. Posiadamy wyroby z cokołem lub nóżkami o wysokości od 2,5 do 6 cm. W asortymencie naszego sklepu internetowego znajduje się także funkcjonalna szafka z siedziskiem do przedpokoju. Produkt ten jest dostępny w kolorze dąb sonoma z białym, lakierowanym frontem. To markowy wyrób meblarski, wykonany z płyty meblowej laminowanej. Posiada on obrzeża ABS, co zabezpiecza go przed uszkodzeniem.

Przeczytaj: Jak wybrać półki ścienne i co musimy wiedzieć przed zakupem?

Wysokiej jakości szafki na buty z siedziskiem to produkty meblarskie, przydatne w każdym domu, mieszkaniu lub biurze. Wyroby te mają kompaktowe rozmiary, jak również półki, ułatwiające przechowywanie obuwia.