Wieszak do przedpokoju można dopasować do każdego wystroju wnętrza

Wieszak do przedpokoju w mieszkaniu

Wieszak do przedpokoju to niepozorny, mały mebel, gwarantujący utrzymanie ładu i porządku w korytarzu. Solidny, wytrzymały wieszak na kurtki to wygoda codziennego funkcjonowania w mieszkaniu.

Wieszak do przedpokoju to niezbędny element wyposażenia wygodnego, praktycznego przedpokoju. W bogatej ofercie naszego sklepu znajdują się funkcjonalne i praktyczne wieszaki do przedpokoju w różnych stylach. Począwszy od klasycznych drewnianych wieszaków stojących idealnych do tradycyjnych wnętrz, po nowoczesne metalowe wieszaki wiszące, które wpisują się w styl nowoczesny, modernistyczny czy loftowy. Wieszak na kurtki 120 cm GAMA 17 dąb craft złoty to nasza propozycja, dedykowana rodzinom. Jest to wysokiej jakości, duży wieszak do przedpokoju, z praktyczną półką. Solidne, metalowe haczyki umieszczone są w tym modelu na podstawie zbudowanej z płyty wiórowej laminowanej w kolorze dąb craft złoty. To duży model o szerokości 120 cm, który pomieści wiele kurtek. Wieszak na kurtki Gama to połączenie klasycznego drewna, z nowoczesnym charakterem wykończenia.

Nowoczesny wieszak do przedpokoju

Wieszak na kurtki 60cm z półką
Wieszak na kurtki 60cm z półką

Dla osób posiadających mniejszą powierzchnię korytarza polecamy małe, kompaktowe wieszaki do przedpokoju. Wygodnym rozwiązaniem, które rekomendujemy naszym klientom, jest Wieszak na kurtki 60 cm z półką GAMA 14 różne kolory. Ten wieszak do przedpokoju to niewielki, praktyczny i wygodny mebel, którego nie może zabraknąć w mieszkaniu. Wieszak na kurtki o szerokości 60 cm, doskonale sprawdzi się nawet w małym pomieszczeniu. Co istotne, klient posiada możliwość wyboru koloru płyty laminowanej, z gamy siedmiu modnych, nowoczesnych odcieni. Pozwala to na dopasowania wieszaka do indywidualnych upodobań klienta. Wieszak do przedpokoju z kolekcji Gama jest jednym z elementów kolekcji mebli do przedpokoju producenta Otomeble.pl. Pozwala to na dobranie do wieszaka pozostałych, niezbędnych elementów w wyposażeniu korytarza, które będą ze sobą doskonale współgrały, tworząc spójną, jednolitą przestrzeń.

Warto przeczytać: Szafka na buty z siedziskiem – najlepszy wybór do Twojego przedpokoju!

Wieszak do przedpokoju to element wyposażenia, który sprawdzi się w domu, urzędzie czy w miejscu pracy. To niewielki mebel gwarantujący wygodę i ułatwiający utrzymanie porządku.